آزاده صمدی در برنامه خندوانه

آزاده صمدی در برنامه خندوانه

در این پست و مطلب به حضور آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون و بازیگر سریال دیوار به دیوار در برنامه خندوانه 29 فروردین سال 96 میپردازیم که شما میتوانید در ادامه این بخش خلاصه ای از گفتگویی که در این برنامه شد را بخوانید و مشاهده نمایید و این موضوع را دنبال کنید

برنامه خندوانه 29 فروردین ماه سال 96

سه‌شنبه 29 فروردین، آزاده صمدی مهمان برنامه «خندوانه» با مجری گری رامبد جوان شد.

آزاده صمدی که این روزها برای ضبط سریال «دیوار به دیوار» جلوی دوربین سامان مقدم است، در مورد حضورش در آثار کمدی گفت: «من به قانون جذب معتقدم و گمان می‌کنم الان فضای ذهنی‌ام به گونه‌ای است که بیشتر پیشنهاد بازی در نقش‌های کمدی برایم می آید

صمدی که این روزها فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» را هم روی پرده دارد، در مورد دورترین خاطره‌ای که در ذهن دارد گفت: «برق‌ها رفته بود و چراغ گِردسوز روشن کرده اند. بغل مادرم بودم، گردنش را گرفته و از سایه‌ام وحشت کرده بودم. هر چقدر تلاش می‌کرد برای ریختن ترسم، به سمت سایه‌ام ببردم، بلندتر جیغ می‌کشیدم!»

بازیگر نمایش «آیس لند» در مورد اولین خاطره‌اش از مدرسه گفت: «روز اول مدرسه مادرم به شدت گریه می‌کرد و می‌گفت؛ می‌خواهی مدرسه نمانی؟!‌ با هم رفتیم خانه! فردایش که رفتم می‌خواستم بنشینم که یکی گفت این جا، جای دوست من است! سراغ نیمکت بعدی رفتم یکی دیگر گفت این جا جای فلانی است! همین طور رفتم عقب تا رسیدم به نیمکت آخر! از همان موقع از مدرسه متنفر و بدم آمد!»

صمدی با اشاره به این که 30 سالگی را رد کرده است در پاسخ رامبد جوان در مورد بحران 30 سالگی گفت: «الان از 30 سالگی‌ام خوشحال‌ترم. فکر می‌کنم اگر با رسیدن به 30 سالگی حال خوبی نداشته‌اید به علت شرایطی بوده که در آن مقطع از زندگی‌تان داشته‌اید و الا این‌ها چیزی جز اعداد و ارقام نیستند.»

بازیگر فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» ادامه داد: «به این فکر می‌کنم که دوره‌ای را به عنوان دوره بازنشستگی‌ام در نظر بگیرم. مزرعه‌ای داشته باشم که در آن سبزی خوردن بکارم. چیزی بنویسم یا همت کنم زبانم را تقویت کنم و تا آن موقع بتوانم ترجمه کنم.»

بازیگر نمایش «زبان اصلی» در همین مورد افزود: «لایف استایلی را که الان دارم دوست ندارم و اگر به خاطر شغلم نبود تهران حضور نداشتم.»

آزاده صمدی در مورد این که چه چیز غصه‌دار و چه چیز خوشحالش می‌کند هم گفت: «این که آدم‌ها یادشان می‌رود هدف‌شان از زندگی کردن چیست و پایشان را روی سر و کله هم می‌گذارند تا به جاهای خفن‌تری برسند غصه‌دارم می‌کند و همیشه بودن در جمع حالم را سر جایش میاره.» 

…………….

آزاده صمدی در برنامه خندوانه,قسمت آزاده صمدی در خندوانه,قسمت 29 فروردین سال 96 برنامه خندوانه,زندگینامه کامل آزاده صمدی

اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید