اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس و ویدیو مراسم

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس  و ویدیو مراسم

 هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نامزدهای بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) را اعلام کرد.

به گزارش میدانم ، اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به صورت زیر می باشد

 نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

۱- بمب (محمد لطفعلی)
بمب (محمد لطفعلی)

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس و ویدیو مراسم

۲- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
به وقت شام (سیدهادی اسلامی)

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس و ویدیو

۳- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس

۴- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)
چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶

۵- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)

اسامی نامزد های جشنواره فجر

۶- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)
لاتاری(سینا قویدل)

اسامی نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

۱- بمب (عباس شوقی) ۲- به وقت شام (محسن روزبهانی) ۳- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی) ۴- سرو زیر آب (محسن روزبهانی) ۵- ماهورا (حمید رسولیان)  

 نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:

۱- تنگه ابوقریب (سعید ملکان) ۲- چهارراه استانبول (عباس عباسی) ۳- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی) ۴- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی) ۵- کامیون (بابک اسکندری)  

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

۱- بمب (سارا خالدی‌زاده) ۲- خجالت نکش (رعنا امینی) ۳- سوء تفاهم (سارا سمیعی) ۴- شعله‌ور (سوسن نوروزی) ۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)  

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

۱- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی) ۲- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی) ۳- دارکوب (آیدین ظریف) ۴- سرو زیر آب (عباس بلوندی) ۵- سوء تفاهم (کیوان مقدم)  

نامزدهای بهترین صدابردار:

۱- بمب (ایرج شهزادی) ۲- به وقت شام (طاهر پیشوایی) ۳- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند) ۴- سوء تفاهم (مهران ملکوتی) ۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)  

نامزدهای بهترین صداگذار:

۱- امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان) ۲- به وقت شام (علیرضا علویان) ۳- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی) ۴- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا) ۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)  

نامزدهای بهترین موسیقی متن:

۱- به وقت شام (کارن همایونفر) ۲- بمب (النی کاریندرو) ۳- تنگه ابوقریب (حامد ثابت) ۴- دارکوب (بهزاد عبدی) ۵- شعله‌ور (سهراب پورناظری) ۶- عرق سرد (کارن همایونفر)  

نامزدهای بهترین تدوین:

۱- به وقت شام (مهرداد خوشبخت) ۲- دارکوب (فرامرز هوتهم) ۳- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان) ۴- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش) ۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی و هومن سیدی)  

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

۱- بمب (محمود کلاری) ۲- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه) ۳- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست) ۴- عرق سرد (فرشاد محمدی) ۵- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)  

نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد:

۱- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم ۲- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب ۳- سیامک انصاری برای فیلم بمب ۴- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده ۵- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول ۶- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده  

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:

۱- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول ۲- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد ۳- نگار عابدی برای فیلم دارکوب ۴- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد  

نامزدهای بهترین نقش اول مرد:

۱- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد ۲- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور ۳- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب ۴- رضا عطاران برای فیلم مصادره ۵- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون ۶- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

نامزدهای بهترین نقش اول زن:

۱- باران کوثری برای فیلم عرق سرد ۲- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب ۳- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش ۴- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول ۵- مهناز افشار برای فیلم دارکوب ۶- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم  

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

۱- بمب (پیمان معادی) ۲- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر،  حامد باشه آهنگر) ۳- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله) ۴- کامیون (کامبوزیا پرتوی) ۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی) ?نامزدهای بهترین کارگردانی: ۱- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا ۲- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی ۳- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی ۴- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر ۵- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی ۶- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی نامزدهای بهترین فیلم: ۱- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف ۲- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی ۳- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان ۴- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی ۵- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی ۶- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی ۷- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید