اشکان دژاگه راهی روسیه شد + عکس

اشکان دژاگه راهی روسیه شد + عکس

ashkan2-midanam.com

اشکان دژاگه راهی روسیه شد + عکس

اشکان دژاگه هافبک خلاق و بازیساز تیم ملی و باشگاه ناتیگام فارست راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد.

صحبت های اشکان دژاگه با روزنامه ی بیله فیلد آلمان

اشکان که مدتی را بدون تیم سپری کرده بود بعد از گذشت مدتها با پیشنهاد  تیم دسته اولی ناتینگهام فارست که در انگلستان می باشد قرارداد امضا کرد،ولی بعد از گذشت مدتی با بداقبالی رو به رو شد و از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد و مجبور به عمل زانوی خود شد.بعد از گذراندن دوران مصدومیت به شرایط تمرین کردن نزدیک می شود.اشکان در تازه ترین  گفت و گو با مجله بیلد آلمان از حضورش در جام جهانی ۲۰۱۸ که در کشور روسیه برگذار میشود اعلام کرد. همچنین او در ابتدای صحبت هایش با مجله بیلد گفت:می خواهیم در جام جهانی تاریخ ساز شویم و اولین تیم تاریخ فوتبال ایران شویم که به دور دوم جام جهانی راه پیدا می کنیم. این فقط یک شعار یا ادعا نیست ما همگی ایمان  اریم که تیم ملی میتواند از گروهش صعود کند چرا که همه ی بچه ها پتانسیل انجام این کار را دارند.  
ashkan1-midanam.com

اشکان دژاگه راهی روسیه شد

مدت حضور در تیم ملی

دژاگه که در طول مدت حضورش ذر ایران ۳۹ بازیانجام داده توانسته ۷ گل به ثمر برساند.دژاگه بعد از اتمام قراردادش با تیم آلمانی ولفسبورگ راهی فوتبال انگلیس شد و با تیم دسته اولی ناتینگهام فارست قرارداد امضا کرد که در این تیم هم بار دیگر دچار مصدومیت شد. کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت هایش افزود:بچه ها در حال حاضر نسبت به گذشته خیلی بهتر شدیم. هیچ وقت تا این اندازه بازیکن لژیونر در اختیار نداشتیم.بازیکنانی مثل آزمون،علیرضا جهانبخش،رامین رضاییان،سامان قدوس،کاوه رضایی،مهدی طارمی،سعید عزت اللهی که در حال حاضر در خارج از ایران بازی میکنند توانستند رشد زیادی داشته باشند.چهار سال پیش ما فقط بر روی خط دفاعی متمرکز داشتیم و و فقط روی ضد حملات کوتاهی روی دروازه حریفان حساب باز میکردیم ولی در این دوره استحکام دفاعی خودمان را حفظ کردیم و در کنار آن در حال قوی کردن خط حمله ی خود هستیم.  

جام جهانی روسیه

اشکان که یکی از عجیب ترین سال های فوتبالی خود را طی میکند طوری صحبت می کند که گویی در برنامه های نهایی سرمربی تیم ملی جایی محکم دارد. این بازیکن با وجود داشتن مصدومیت در اردوی تیم ناتینگهام فارست در گفتگو با این خبرگذاری با صراحت تمام از حضور در روسیه و دادن پاسخ اعتماد کارلوس کی روش صحبت کرد.اشکان با داشتن سابقه بیش از ۱۵۰ بازی در بوندسلیگا آلمان و همچنین سابقه حضور در تیم های هرتابرلین و ولفسبورگ دارد.

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید