بیوگرافی آتیلا پسیانی و همسر + عکس

بیوگرافی آتیلا پسیانی و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی آتیلا پسیانی  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید
atilapesiani-midanam.com

بیوگرافی آتیلا پسیانی و همسر + عکس

 

بیوگرافی آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی بازیگر خوب و توانا کشورمان در تاریخ ۱۴ فروردین ماه سال ۱۳۳۶ در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. وی فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی و بازیگری از دانشگاه تهران در مقطع لیسانس می باشد.

پدر و مادر

یکی از دلایلی که باعث شد آتیلا پسیانی به بازیگری رو آورد این بود که مادرش نیز از بازیگران قبل و بعد از انقلاب بوده است،مادر آتیلا پسیانی مرحوم جمیله شیخی است. و حتی پدر و مادرش او را به بازیگری تشقویق کرده اند و میگوید زمانی که به دبستان میرفتم به درخواست های پدر و مادر در نمایش هایی که در مدرسه و محله ها اجرا میشد شرکت میکردم.

آغاز بازیگری

آتیلا پسیانی به صورت حرفه ای توانست در سال ۱۳۶۰ وارد تلوزیون شود و همچنین در سال ۱۳۶۲ با بازی در فیلم مرگ سفید وارد سینما شد.

ازدواج

همسر آتیلا پسیانی فاطمه تقوی می باشد که یکی از بازیگران تلوزیون است وی در سال ۱۳۵۵ ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج یک پسر به نام خسرو و یک دختر به اسم ستاره می باشد،که هر دوی آن ها در سینما فعالیت دارند.
atilapesiani22222-midanam.com

بیوگرافی آتیلا پسیانی و همسر

آرزو شخصی

آتیلا پسیانی در این رابطه می گوید : در زندگی شخصی ام در همه حال هر وقت هرچیزی خواسته ام به آن دست یافته ام و تمام تلاشم را کرده ام تا به آنچه که میخواهم در زندگی به آن دست بیابم برسم.

شغل دوم

آتیلا پسیانی یکی دیگر از آن بازیگران دو شغله می باشد و در کنار بازیگر به طراحی داخل و دکور می پردازد و از این کارش هم لذت می برد. همچنین در گذشته آتیلا پسیانی چهار دوره عضو هیأت‌ مدیره خانه تئاتر،چند دوره هم عضو شورای مرکزی انجمن بازیگران خانه سینما بوده است.

خصوصیات آتیلا پسیانی

مهم‌ترين خصوصيت آتیلا پسیانی بيزاری از يكنواختی می باشد كه گاهی موجب رفتار تهاجمی او نيز می شود. و همچنین می توان گفت که از زندگی و كارهای معمولی و عادی متنفر است و بیشتر به دنبال هيجان می باشد. به شدت مغرور است ، خيلي تلاش می كند تا هم به خود و هم به ديگران ثابت كند كه چقدر فوق‌ العاده است. atilapesiani3-midanam.com

علاوه بر بازیگری

علاوه بر بازیگری آتیلا پسیانی در تئاتر، تلویزیون و سینما، تجربه کارگردانی، دستیاری کارگردان، برنامه ریز، بازیگردان، انتخاب بازیگر و دستیاری صحنه و لباس نیز فعالیت دارد.  

برچسب ها:, , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید