rimaraminfar13-midanam.com

بیوگرافی ریما رامین فر و همسر + عکس در سریال پایتخت

بیوگرافی ریما رامین فر و همسر + عکس در سریال پایتخت ۵

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی ریما رامین فر را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
rimaraminfar13-midanam.com

بیوگرافی ریما رامین فر و همسر + عکس در سریال پایتخت ۵

بیوگرافی ریما رامین فر

ریما رامین فر بازیگر زن خوب کشورمان در تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۳۴۹ در تهران به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی است،بازی در تئاتر را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده و توانست در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم نان و عشق و موتور ۱۰۰۰ وارد دنیای سینمایی شود.

زندگی در آلمان

سال ۱۳۶۷ زمانی که تازه دیپلم گرفته بود  ودر همان سال توانست در  رشته ی گرافیک قبول شود  و بعد از یک سال تصمیم گرفت که برای ادامه تحصیل به آلمان برود و در آنجا به ادامه تحصیل ادامه دهد،در آلمان حدود سه الی چهار سال به ادامه تحصیل پرداخت حتی وارد دانشگاه هم شد ولی به دلایلی به ایران برگشت ،زمانی که به ایران آمده بود زیاد وقت نداشت، مهلت ثبت نام در آزمون دولتی به اتمام رسیده بود، فقط ده روز داشت به امتحان دانشگاه آزاد که وقتی در آلمان بود خانواده اش برایش ثبت نام کرده بودند و در رشته نمایش دانشگاه آزاد قبول شد.

نویسندگی

با ورود به دانشگاه این بازیگر درگیر کار تئاتر شد. این انگیزه در او به وجود آمد که نمایشنامه بنویسد. اولین نمایشنامه که نوشت نمایشنامه به نام  «پس تا فردا» بود که این نمایش در جشنواره تئاتر فجر اجرا شد و توانست عنوان سوم نمایشنامه نویسی را بگیرد.
rimaraminfar-midanam.com

بیوگرافی ریما رامین فر و همسر + عکس

شناخته شدن با بازی در سریال پایتخت

یکی از دلایلی که باعث شد ریما رامین فر شناخته شود،حضور وی در جلوی دوربین سیروس مقدم (کارگردان) و همکاری با عوامل سریال پایتخت است همچنین هم بازی شدن وی با محسن تنابنده بسیار در ذهن‌ ها ماندگار شد،این مجموعه تاکنون در ۵ سری ساخته شده است.

ازدواج و فرزند

این بازیگر همسر امیر جعفری است و حاصل این ازدواج یک پسر به نام آیین است. rimaraminfar11-midanam.com

فیلم ها و سریال ها

فیلم هایی که این بازیگر در آن بازی کرده است عبارتند از : ۱- ابد و یک روز (۱۳۹۴) ۲ -زاپاس (۱۳۹۴) ۳- فصل نرگس (۱۳۹۴) ۴- مرگ ماهی (۱۳۹۳) ۵- سیزده (۱۳۹۱) ۶- قصه‌ها (۱۳۹۰) ۷- یه حبه قند (۱۳۸۹) ۸- رفیق بد (۱۳۸۶) ۹- نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ (۱۳۸۰) سریال هایی که این بازیگر در آن بازی کرده است عبارتند از : ۱- پایتخت ۵ (۱۳۹۶) ۲- پایتخت ۴ (۱۳۹۴) ۳- پایتخت۳ (۱۳۹۳) ۴- پایتخت۲ (۱۳۹۲) ۵- چک برگشتی (۱۳۹۱) ۶- پایتخت (۱۳۹۰) ۷-من یک مستاجرم (۱۳۸۲)    

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید