Saranika-midanam.com04

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل + عکس در سریال پایتخت ۵

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
midanam.com

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل + عکس

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل در تاریخ ۸ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ در تهران متولد شده اند. این دو خواهر خیلی زود به شهرت رسیدند و با بازی در سریال پایتخت ۱ کارشان را شروع کردند،این دو خواهر در سوئد زندگی میکنند،همچنین نیکا از سارا بزرگتر است.

اولین حضور

جالب است بدانید که این دو خواهر هنوز یک ساله نشده بودند که در سریال دوباره زندگی بازی کردند،

حضور در پایتخت

رسول حاتمی که این دو خواهر رو از سریال دوباره زندگی می شناخت وقتی متوجه شد سیروس مقدم به دنبال دوقلو میگردد این دو را به سریال معرفی کرد و اینگونه شد که این دو در این سریال بازی کردند.

شناخته شدن

در سال ۱۳۹۰ بود که این دو در مجموعه پایتخت ۱ بازی کردند و بعد ها با بازی در سری دوم،سوم،چهارم این مجموعه ییشتر شناخته شدند.این دو خواهر فقط در این مجموعه حضور دارند. بعد از اتمام سری دوم پایتخت خانواده ی فرقانی برای ادامه تحصیل دخترانشان به کشور سوئد رفتند.

بازی در پایتخت

مادر سارا و نیکا به سیروس مقدم قول داده که هر سال زمانی که قرار است این سریال ساخته شود به ایران بیایند و بعد از فیلم برداری به سوئد بروند.
niki-midanam.com

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

حضور فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا گفته:فعلا نمیخواهم بچه هایم بازیگری را ادامه دهند و فقط چون از ابتدا به سیروس مقدم قول دادم میگذارم فقط در این سریال بازی کنند،و در حال حاظر به تحصیل آنها فک میکنم. این دو بازیگر در جدید ترین فصل این مجموعه که پایتخت ۵ نام دارد حضور دارند و در نقش های قبلی خود هستند.
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-24 05:57:23Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی + عکس

برچسب ها:, , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید