بیوگرافی سامان قدوس و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی سامان قدوس  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
بیوگرافی سامان قدوس و همسر + عکس

بیوگرافی سامان قدوس و همسر + عکس

بیوگرافی سامان قدوس

سامان قدوس بازیکن فوتبال و خوش استایل تیم ملی متولد ۳ نوامبر ۱۹۹۳ میلادی در مالمو در کشور سوئد به دنیا آمد،پست اصلی سامان هافبک هجومی می باشد و برای تیم فوتبال استرشوندس  در لیگ برتر سوئد بازی میکند.البته زمانی که به تیم ملی دعوت شد نیز کارلوس کیروش در چند بازی از او به عنوان مهاجم نیز استفاده کرد.   سامان با قد ۱۷۸ سانتی متر و وزن ۷۴ کیلوگرم از قدرت بدنی خوبی برخوردار است. سامان در شهریور ۱۳۹۶ توسط گارلوس کیروش به تیم ملی دعوت شد همچنین وی از آنجایی که از ابتدا در کشور سوئد بازی کرده است نیز از  سوی تیم ملی سوئد نیز پیشنهاد داشت ولی ترجیح داد برای تیم ملی کشورش بازی کند.  
بیوگرافی سامان قدوس و همسر + عکس

بیوگرافی سامان قدوس و همسر + عکس

  از انجایی که سامان متولد سوئد می باشد،به صورت مسلط نمی تواند فارسی صحبت کند ولی به زبان های انگلیسی و سوئدی کاملا مسلط می باشد،همچنین قابل ذکر است که سامان اصالتا دزفولی می باشد.

از ابتدا شروع تا رسیدن به تیم ملی

سامان قدوس در رقابت های لیگ سوئد توانست برای تیم استرشوندس در ۲۷ بازی با زدن ۱۰ گل به تیم ملی سوئد دعوت شود و در چند بازی دوستانه برای این تیم مقابل صربستان و ساحل عاج نیز به میدان رفت  
بیوگرافی سامان قدوس و همسر

بیوگرافی سامان قدوس و همسر

  درخشش های او نیز ادامه پیدا کرد و  او توانست از سال گذشته نیز گل زنی هایش را نیز افزایش دهد همچنین در رقابت های لیگ اروپا باعث صعئد تیمش  مقابل گالاتاسرای شد. همین باعص شد فدراسیون  کشورمان تمام تلاشش را برای جذب این بازیکن به کار گیرد.

واکنش سامان قدوس به پیشنهاد فدراسیون  تیم ملی ایران

پس از این که تیم ملی به من درخواست بازی برای تیم ملی داد به سفارت ایران رفته و درخواست شهروندی را کردم،آنها نیز از این اتفاق بسیار خوشحال شدند و درخواست من را خیلی زود انجام دادند،و این را میدانستم که بازی کردن من برای تیم ملی کشورم ایران بسیار در آینده موثر خواهد بود و با انگیزه برای تیم ملی کشورم بازی خواهم کرد.

واکنش رسانه ای به انتخاب تیم ملی ایران

سامان قدوس با وجود اینکه در کشور سوئد بزرگ شده و این کشور تمام هزینه تحصیلی او را داده و او زمانی که باید برای کشور سوئد  بازی کند تیم ملی ایران را انتختب میکند حال اگر این اتفاق برعکس اتفاق می افتاد رسانه ها چه عکس العملی نشان می دادند و واکنش آنها به این موضوع چهب ود.

تصمیم مهم سامان

پس از این که کارلوس کیروش ،سامان قدوس را به تیم ملی دعوت کرد،سرمربی تیم ملی سوئد  نیز سامان قدوس را دعوت کرد تا برای تیم ملی سوئد  بازی کند و از وی خواست تا ۲ روز دیگر تصمیم نهایی خود را بگیرد و با تمام اتفاقات و فراز نشیب ها این بازیکن تصمیم گرفت برای تیم ایران بازی کند. sam    

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید