3-midanam.com

بیوگرافی سعید راد و همسر+عکس

بیوگرافی سعید راد و همسر+عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی سعید راد را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
3-midanam.com

بیوگرافی سعید راد و همسر+عکس

بیوگرافی سعید راد

احمد حق پرست راد ملقب به (سعید راد) در تاریخ ۴ آبان ماه سال ۱۳۲۶ در شهر تهران به دنیا آمده است. وی در دوره ی دانشگاهی در رشته ی کشاورزی درس میخوانده که بعد از مدتی انصراف میدهد و همچنین دارای دیپلم علوم سیاسی در قبل از انقلاب می باشد.

اغاز بازیگری

دوران بازیگری اش را از سال ۱۳۵۰ با بازی در فیلم فاتحین صحرا آغاز کرد و کسی که او را برای این فیلم معرفی کرد امیر نادری عکاس این فیلم تلوزیونی بود.

از دست دادن پدر

پدر سعید راد یکی از افراد طرفدار انقلاب و توده سیاسی بود که پیش از پیروزی انقلاب توسط گروهک تروریستی ترور شد.

بازیگری تا قبل از انقلاب

سعید راد یکی از آن دسته از بازیگران قبل از انقلاب است که به خاطر داشتن فیزیک بدنی مناسب و چشمان رنگی بازی های درخشانی را از خود به جای گذاشت.و توانست در این مدت ۷ سال خودش را به خوبی نشان دهد.
2-midanam.com

بیوگرافی سعید راد و همسر

ازدواج در دوران جوانی

سعید راد خیلی زود و در سن ۱۶ سالگی ازدواج کرد و بعد از مدت کوتاهی از یکدیگر جدا شدند که حاصل آن ازدواج یک پسر و یک دختر بود،خانواده سعید راد در کشور کانادا زندگی میکنند.

ازدواج مجدد

سعید راد در ازدواج دوم خود زمانی که ۲۸ سال داشت با نوش افرین که یکی از بازیگران خوب و خواننده های کشورمان بود ازدواج کرد ولی این ازدواج هم سرانجامی نداشت و بعد از یک مدت طولانی در سال ۱۳۷۱ از همسرش جدا شد،و همسرش ایران را ترک کرد و دلیل جدایی اش را حسادت همسرش اعلام کرد.
4-midanam.com

بیوگرافی سعید و همسر+عکس

فعالیت بعد از انقلاب

سعید راد بعد از انقلاب هم درخشید،و در سال ۱۳۶۰ در فیلم مرز حضور یافت،و از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۳ به مدت ۳ سال در ۷ فیلم بازی کرد،اوج درخشش در فیلم عقاب ها در سال ۱۳۶۳ بود. وی بعد از بازی در این فیلم بنا به دلایل نا معلومی ممنوع الفعالیت شد،بعد از این اتفاق ایران را ترک کرد و در این مدت به چند کشور سفر کرد و در سال ۱۳۷۸ به ایران آمد و در فیلم ایرانی دوئل ایفای نقش کرد.
1-midanam.com

بیوگرافی سعید راد

ورزش

سعید راد یکی از آن دسته طرفداران پرسپولیس است که روی این تیم تعصب زیادی دارد و این را هم اعلام کرده که همیشه روی برد تیمش زیاد شرط بندی کرده است،به خاطر علاقه ای بیش از حدش به این تیم نوه اش آدام همتی را از کانادا به ایران آورده و در حال حاظر این بازیکن در جوانان پرسپولیس حضور دارد.  

برچسب ها:, , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید