بیوگرافی علی رهبری و همسرش + عکس

بیوگرافی علی رهبری و همسرش + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی علی رهبری  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
alirahbari-puzzelbnd11-midanam.com

بیوگرافی علی رهبری و همسرش + عکس

بیوگرافی علی رهبری

علی رهبری خواننده و عضو گروه پازل باند متولد ۱۷ تیر ماه سال ۱۳۶۲ در تهران می باشد. علی رهبری در سال ۱۳۹۶ تواسنت با همکاری گروه پازل بند به محبوبیت زیادی برسد و چندین اثر از خودش منتشر کند.

آغاز فعالیتش در خوانندگی

علی رهبری کارش را از سال ۱۳۸۰ و زمانی که فقط ۱۸ سال داشت به آموزش پیانو پرداخ و توانست در مدت کوتاهی در استدیو کوچکش چند موسیقی کوتاه بنوازدو بعد از آن ،موسیقی را بصورت آکادمیک نزد اساتیدی نظیر علی فخاریان و لقای حقی آموزش دید. علی رهبری که در این مدت تلاش های زیادی برای نوازندگی انجام داده بود توانست با خوانندگی همچون مازیار عصری،حمید حامی و نیما مسیحیا اثارش را اجرا کند و بعد از مدتی چند ترکت از خوانندگان از جمله علی عبدالمالکی و فرزاد فرزین را تنظیم کند.
alirahbari-puzzelbnd-midanam.com

بیوگرافی علی رهبری و همسرش

گزوه پازل باند

پازل باند ابتدا در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ با علی رهبری،آرین بهاری،مهران عباسی آغاز کرد، و توانستند بعد از مدتی محبوبیت به دست آورند ولی در ادامه مهران عباسی از گروه جدا شد و هم اکنون پازل باند با آرین بهاری و علی رهبری اداره می شود.

اولین آلبوم

پازل باند از پاییز سال ۱۳۹۵ آلبومی با نام قایق کاغدی تحت حمایت موسسه فرهنگی و هنری آوازی نو منتشر کند که از آن زمان تا الان بیشتر از ۴۰ تک آهنگ منتشر شده است.
alirahbari-puzzelbnd1-midanam.com

بیوگرافی علی رهبری

دست های پشت پرده

علی رهبری در این رابطه میگوید واقعا در موسیقی مافیایی وجود ندارد،چون زمانی که خواننده آهنگی را منتشر میکند این مردم هستند که آن آهنگ را گوش میدهند و به دنبال آن خواننده میروند. و معتقد است در موسیقی مافیا و یا دست های پشت پرده وجود ندارد.

ازدواج

علی رهبری مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

برچسب ها:, , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید