بیوگرافی لوون هفت وان و همسرش + عکس

بیوگرافی لوون هفت وان و همسرش + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی لوون هفتوان را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
levon-midanam.com

بیوگرافی لوون هفت وان و همسرش + عکس

بیوگرافی لوون هفتوان

لوون هفتوان بازیگر ارمنی سینما تلوزیون متولد ۶ فروردین ماه سال ۱۳۴۵ در تهران می باشد. وی فارغ التحصیل رشته ی هنرهای نمایشی در مقطع لیسانس از دانشگاه تهران می باشد،و همچنین فوق لیسانس کارگزدانی از دانشگاه ای در کشور روسیه را دارد،و علاوه بر بازیگری در کارگردانی هم فعالیت دارد.

محل تولد وی

لوون در محل حشمتیه تهران در یک خانواده ارمنی به دنیا آمده است،نام دبستان و دوره راهنمایی که در آن درس خوانده ساهاکیان و نام دبیرستانی که در آن درس خوانده فیروز بهرام بوده است.

ماجرای گم کردن پاسپورت

لوون در سال ۱۹۹۱ زمانی که در ارمنستان در جشنواره فیلم بازیگران حضور یافته بود بعد از آن مراسم زمانی که قصد آمدن به ایران را داشت در فرودگاه متوجه شد که پاسپورتش نیست و آن را گم کرده است و به همین خاطر نتوانست به ایران بیاید.
levon11-midanam.com

بیوگرافی لوون هفت وان و همسرش

نبودن در ایران در یک بازه ی طولانی مدت

وی که پس از گم شدن پاسپورتش نتوانسته به ایران بیایید در این مدت در کشور هایی همچون روسیه،اوکراین،دانمارک و کانادا به ادامه تحصیل و زندگی پرداخت.و در سال ۱۳۸۹ در جشنواره فیلم فجر به ایران آمد و در همان موقع به وی پیشنهاد بازیگری شد.

دراکولا

لوون هفتوان با بازیگری در فیلم دراکولا که کارگردانی آن بر عهده رضا عطاران بود در سال ۱۳۹۴ معروف شد.

ازدواج

لوون هفتوان در این رابطه هنوز هیچگونه حرفی نزده و گویا هنوز ازدواج نکرده است.

علت فوت

این بازیگر ارمنی که در حین بازیگری در مقابل دوربین قرار داشته دچار حمله قلبی میشود و در حین انتقال به بیمارستان در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ از دنیا میرود.
haftone-midanam.com

بیوگرافی لوون هفت وان و همسر

روحش شاد و یادش گرامی.

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید