ms-midanam.com

بیوگرافی محمد سلوکی و همسر + عکس

بیوگرافی محمد سلوکی و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی محمد سلوکی  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
ms-midanam.com

بیوگرافی محمد سلوکی و همسر + عکس

بیوگرافی محمد سلوکی

محمد سلوکی مجری خوب و با استعداد کشورمان در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۵۸ در اصفهان چشم به جهان گشوده است. وی فارغ التخصیل رشته ی مدیریت فرهنگی در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه آزاد می باشد. وی در یک خانواده ۴ نفره به دنیا آمد،مادرش بازنشسته آموزش و پرورش و پدرش بازنشسته نیرو هوایی می باشد همچنین یک برادر کوچیک تر از خود به نام “مهدی سلوکی” دارد که بازیگر سینما و تلوزیون می باشد.

آغاز فعالیت در تلوزیون

وی فعالیتش را از سال ۱۳۷۷ با برنامه ای که از شبکه یک سیما پخش می شد آغاز کرد.،برنامه نیمروز  که در آن زمان برنامه در سبك متفاوت و به نوعی تركیبی بود.این برنامه توانست مورد توجه مردم هم قرار گیرد و با استقبال زیادی نیز مواجه شد.
ms2-midanam.com

بیوگرافی محمد سلوکی و همسر

ترس از دوربین

محمد سلوکی در این رابطه میگوید هنوز بعد از ۱۹ سال وقتی جلوی دوربین قرار میگیرم استرس میگیرم.و این استرس به من کمک میکند تا بتوانم برنامه را بدون ترس و مورد اجرا کنم،و معتقدم هرکس بتواند بدون اندکی ترس و استرس مقابل دوربین اجرا کند مجریه توانایی است.

سبک اجرا

محمد سلوکی در این رابطه میگوید که : من هیچ‌گونه الگو و یا سبک مشخص و منظمی  نداشته‌ ام ولی الگوی برنامه‌ سازی و روند پیشرفت یك برنامه را داشته‌ ام خیلی از برنامه‌ های زنده دنیا را میشناسم كه از سبك و شیوه‌ های مشخصی برای ساخت برنامه‌ هایشان استفاده میکنند،همچنین من در برنامه‌های سیاسی یك شیوه اجرا دارم، در برنامه‌ های سرگرمی‌ سازی یك شیوه دیگر اما درحال حاضر سعی می کنم در هر ژانر و سبکی كار نكنم بلكه بیشتر موضوعات فرهنگی و اجتماعی را دنبال میکنم.و خیلی دوست دارم به من پیشنهاد شود.

ازدواج

نام همسر محمد سلوکی “نسیم” می باشد و همسرش یک کافی شاپ به نام موسوفر دارد که آن را مدیریت میکند.ولی هنوز صاحب فرزند نشده است.
ms5-midanam.com

بیوگرافی سلوکی و همسر + عکس

ممنوع التصویر شدن

عباس ایزد دوست که مدیر شبکه ماهواره‌ای PNTV را بر عهده دارد ، با وجود مخالفت سازمان سینمایی با برگزاری جشنواره فیلم عصر که در کشور ترکیه شهر آنکارا برگذار شد و تعدادی از بازیگران و هنرمندان به این جشنواره دعوت شدند. محمد سلوکی یکی از چهره‌ های حاضر در این مراسم  بود که بدون اعتنا به هشدارهای مسئولان وزارت ارشاد راهی کشور ترکیه شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت، همین مسئله موجب شد تا نخستین تبعات آن، ممنوع التصویری این مجری باشد.
ms4-midanam.com

بیوگرافی محمد سلوکی

برچسب ها:, , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید