بیوگرافی محمد معتمدی و همسر + عکس

بیوگرافی محمد معتمدی و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی محمد معتمدی  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
m-motamedi2-midanam.com

بیوگرافی محمد معتمدی و همسر + عکس

بیوگرافی محمد معتمدی

محمد معتمدی شاعر خوب کشورمان در سبک موسیقی سنتی در تاریخ ۲ مهرماه سال ۱۳۵۷ در شهر قمصر به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی از دانشگاه صدا و سیما در مقطع لیسانس می باشد،همچنین این خواننده در مکتب اشعار سنتی شهر اصفهان نیز فعالیت دارد،معتمدی همچنین توانسته یک بار مقام اول فرانس را از آن خود کند.

آغاز دوران نوازندگی

محمد معتمدی در یک خانواده ی متوسط در شهر کاشان به دنیا آمده او یک برادر و یک خواهر بزرگ تر و کوچیک تر از خود دارد و فرزند وسط و یا سوم خانواده است. و میگوید : هیچکدام از اعضای خانواده ام به سمت موسیقی و هنر نرفتند،و میگوید من از همان ابتدا به موسیقی علاقه داشتم و در گروه های سرود که مدرسه مان برگذار میشد حضور داشتم همچنین چند فیلم از حضورم در د.ران کودکی در آرشیو صدا و سیما وجود دارد. و آغاز فعالیت هایش را با نوازندگی با نی آغاز کزد،و به صورت تنهایی و مستقل توانست یاد بگیرد بعد ها در حضور استاد نوربخش و طاهر زاده به صورت حرفه ای آموزش دید.
m-motamedi1-midanam.com

بیوگرافی محمد معتمدی و همسر

سوابق

در کارنامه محمد معتمدی میتوان به، همکاری با گروه‌ های خورشید که به سرپرستی “مجید درخشانی” و همنوازان شیدا به سرپرستی مرحوم استاد “محمدرضا لطفی“، هم‌ آوایان به سرپرستی “حسین علیزاده” و گروه ادیب که خود آن را پایه‌گذاری کرده است، در مقام خواننده به چشم می‌ خورد معتمدی همچنین با ارکستر ملی به رهبری استاد “فرهاد فخرالدینی” به روی صحنه رفته است. ایفای نقش در اپراهای عروسکی مولوی، حافظ، عاشورا و سعدی از جمله مهم‌ ترین آثار محمد معتمدی است

آموزشگاه معتمدی

محمد معتمدی در ادامه ی فعالیت هایش توانست آموزشگاه به اسم معتمدی را افنناح کند و در ضمینه ی آموزش موسیقی سنتی دانشجو بپذیرد و در بخش های ساز های ملی و ایرانی به آموزش و تدریس بپردازد.

خواننده های مورد علاقه

از میان خوانندگان که محمد معتمدی به آهنگ های آنها گوش میدهد میتوان به “احسان خواجه امیری” مرحوم استاد “محمد نوری” و همچنین “مازیار” اشاره کرد.
m-motamedi-midanam.com

بیوگرافی محمد معتمدی

و افتخارات محمد معتمدی

نوازنده و خواننده خوب کشورمان “محمد معتمدی” در سال ۲۰۱۳ میلادی توانست از سوی رادیو دولتی فرانسه به عنوان موزیسین برگزیده سال انتخاب شود و همچنین جایزه فرانس موزیک ۲۰۱۳ را دریافت کند. “

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید