myaghmaei-midanam.com

بیوگرافی مهدی یغمایی و همسر + عکس در دورهمی ۳

بیوگرافی مهدی یغمایی و همسر + عکس در دورهمی۳

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی مهدی یغمایی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید. myaghmaei-midanam.com

بیوگرافی مهدی یغمایی

مهدی یغمایی خواننده خوش صدای کشورمان در تاریخ ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شاهرود به دنیا آمده است وی فارغ التحصیل رشته شیمی در مقطع کارشناسی از دانشگاه شاهرود می باشد، و دوستی  با بچه های دانشگاه شاهرود مسیر زندگی مهدی یغمایی رو تغییر داد، پدر مهدی یغمایی خیاط معروف شهر بوده است.

خواندن قرآن

در کودکی و در دوره دبستان به قراعت قرآن و تک خوانی گروه سرود پرداخته است و  از دوم راهنمایی با ساز ملودیکایی که پدرش برایش خریده بود شروع کرده و با موسیقی آشنا شده است.

آغار فعالبت

در همان دوران نوجوانی استعداد خواندن را درخود کشف کرده و پرورش داده است. تا اینکه توانسته ازسال ۱۳۷۲ به  نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی تسلط داشته باشد، او بعد از سالها تلاش در بدست آوردن تجربه کافی  درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را در تغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه بلاخره در سال ۱۳۷۷ باتوجه به داشته مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی جدید و جدا از موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای نهاد و کارش را با صدا و سینمای سمنان شروع کرده است.

yaghmaei-midanam.com

شناخته شدن

تيتراژ فوق العاده برنامه شب كوک و بسياری از دیگر تك تراک هايش را شاید بسيار شنيده باشید و آن ترکت ها هم موجب شده تا مهدی يغمايی شناخته شود اما با همه اين ها مهدی یغمایی اعتقاد دارد که قطعه “حس ميكنم تورو” ؛ تيتراژ برنامه ماه عسل معروف ترين اثرش است.

پدر مداح

مهدی یغمایی در یک خانواده شش نفری به دنیا آمده که چهار فرزند هستند و مهدی فرزند ارشد خانواده است. یک برادر بنام صادق یغمایی دارد که آن هم خواننده است و در شهر شاهرود زندگی می‌ کند و  دو خواهر متاهل دارد، یکی از آن‌ها که متولد ۱۳۵۹ است. در مشهد مقدس  زندگی می‌ کند و دیگری هم یمتولد ۱۳۶۹ است و آنهم مانند برادرش صادق در شاهرود با پدر، مادرش زندگی می‌ کند،مهدی یغمایی در یکخانواده‌ای مذهبی بزرگ شده‌ پدرش حدود چهل سال است که مداحی می‌ کند و معتقد است شاید ارث صدایش هم از پدرش است

شغل دوم و سرگرمی اش

غیر از خوانندگی یک مدرسه آواز هم دارد و در آنجا مستر کلاس آواز را برگزار می کند. سرگرمی اش خواندن کتاب است و بیشتر کتاب های شعر و غزل را میخواند،از طرفی به دلیل داشتن اضافه وزن ورزش هم میکند.

ازدواج

مهدی یغمایی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و میگوید با اینکه مادرم خییلی اصرار میکند ولی اگر شرایطش محیا باشد هم ازدواج میکنم.

دوستی با خوانندگان

دوستان صمیمی مهدی یغمایی فریدون اسرایی،حمید حامی،و دکتر محمد اصفهانی هستند. yaghmAEEIII-MIDANAm.com  

   

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید