7-Band-1midanam.com

بیوگرافی گروه سون و همسر + عکس

بیوگرافی گروه سون و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی گروه سون  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.
7-Band-1midanam.com

بیوگرافی گروه سون و همسر + عکس

ت

بیوگرافی گروه سون

گروه سون که در ضمینه شعر و موسیقی فعالیت دارد از سه خواننده تشکیل شده است که اعضای این گروه را آرش قنادی و برادرش ،امیر قنادی به همراه کیارش پوزشی تشکیل می دهند. فعایت این گروه از سال ۱۳۷۶ آغاز شد،و کارشان را با آهنگ سازی و میکس مستر شروع کردند.

انتخاب نام برای گروه

در رابطه با این موضوع میگویند که به خاطر این که در عدد ۷ رازهایی نهفته و این عدد علاوه بر این که مقدس است نیز از انرژی بالایی نیز برخوردار است قبل از این گروه سون باند را برای گروه انتخاب کنید مدتی نام کیمیا روی گروه بود،که بعد از مدتی تصمیم گرفتیم یک نام زیبا و با انرژی انتخاب کنیم،از همین رو سون باند را انتخاب کردیم.

نحوه آشنایی

کیارش پوزشی در این رابطه میگوید که : امیر و آرش که با یکدیگر برادر بودند و از همان ابتدا با یکدیگر کار میکردند،و من هم نیز چند بار به صورت تک نوازندگی و خوانندگی کرده بودم از همین رو زمانی که با یکدیگر اشنا شدیم تصمیم گرفتیم که یک گروه پر انرژی را تاسیس کنیم و بعد از مدتی هم کار اولین کار ۳ نفره مان را به نام ستاره اجرا کردیم که با استقبال خوبی همراه شد.
7Band-midanam.com

بیوگرافی گروه سون و همسر

 

بیوگرافی امیر قنادی

امیر قنادی در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۶۲ در کرج چشم به جهان گشوده است،وی دیپلم نقش برداری دارد، و همچنین گیتاریست گروه ۷ باند می باشد و بطور عمده آهنگسازی ها برعهده وی می باشد،امیر قنادی معمولا قسمت‌ های پایین و گاهی وسط کارها را می‌ خواند. ساز تخصصی اش گیتار کلاسیک و الکترونیک می باشد و می گوید كارم را به شكل جدی با تدریس گیتار آغاز كردم همچنین امیر قبلا شعر نیز می گفت اما الا ن وقت و زمان کافی برای اینکار دارد

بیوگرافی آرش قنادی

آرش قنادی در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ در تهران، چشم به جهان گشوده است،در دبیرستان تجربی خوانده است، سرپرستی گروه بر عهده اوست،در کنارش  نوازندگی، آهنگسازی، خوانندگی هم می کند،ساز تخصصی اش کیبرد و آکاردئون است، آرش قنادی برادر بزرگتر امیر قنادی می باشد. آرش قنادی در خوانندگی معمولا سطح بالای صدا را می خواند.

بیوگرافی کیارش پوزشی

کیارش پوزشی در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۵۶ در بندرعباس،چشم به جهان گشوده است،وی در رشته مهندسی صنایع در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده است،کیارش  نوازنده پیانو و کیبورد گروه سون باند می باشد و همچنین از نظر سنی بزرگتر از امیر و آرش می باشد،و در کار هایشان معمولا قسمت middle یا سطح وسط را بهتر می‌ خواند. 7-Band-midanam.com

ممنوع الفعالیت شدن در یک مدت کوتاه

اصل ماجرا از آنجا شروع شد که چند رسانه داخلی خبر از همکاری این گروه با چهره های معروف لس آنجلسی دادده بودند،و بعد از مدتی خبر هایی مبنی بر حضور چهره های مشکوک در کنسرت این گروه سون به گوش رسید،این خبر باعث شد تا آلبوم این گروه منتشر نشود ولی آنها میتوانستد در تهران و شهرستان ها کنسرت اجرا کند،و در یکی از این کنسرت ها مدیر اصلی این گروه به  عدم رضایت با وزارت ارشاد اشاره کرد و گفت،چگونه میشود ما میتوانیم کنسرت اجرا کنیم ولی حق انتشار آلبوم نداریم!!! و بعد از پیگیری و بررسی وزارت فرهنگ و ارشاد آلبوم این گروه هم نیز منتشر گردید.

آثار گروه سون

۱- با تو می‌ مونم –سال (۱۳۸۷) ۲- دوست دارم –سال (۱۳۹۲) ۳- دنیای بعد تو – سال (۱۳۹۶)

برچسب ها:, , , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید