perspolis-midanam.com

حرکت ناجوان مردانه باشگاه الجزیره با باشگاه پرسپولیس + جزییات

حرکت ناجوان مردانه باشگاه الجزیره با باشگاه پرسپولیس + جزییات

perspolis-midanam.com

حرکت ناجوان مردانه باشگاه الجزیره با باشگاه پرسپولیس + جزییات

حرکت زشت باشگاه الجزیره امارات با هواداران تیم پرسپولیس باعث ناراحتی اعضا این تیم شد.

اقدام زشت باشگاه الجزیره

اعضا تیم فوتبال پرسپولیس که برای تقابل با الجزیره راهی امارات شده بودند و زمانی که برای مدت کوتاهی در دوبی بودند منتظر اتوبوس و حرکت به سمت ابوظبی بودند. بعد از رسیدن اتوبوس و داشتن نقص و اصتحلاک با اعتراض بازیکنان پرسپولیس مواجه شدند،همین باعث شد بازیکنان درخواست تعویض اتوبوس را کنند ولی به دلیل نداشتن زمان کافی با همان اتوبوس فرسوده راهی ابوظبی شدند. این در حالی است که هفته ی بعد بازیکنان الجزیره برای بازی برگشت باید به تهران بیایند و باید منتظر این باشند تا این جواب این بی احترامی را ببینند.

نبرد پرسپولیس و الجزیره

تیم پرسپولیس که در آخرین بازی خود در ورزشگاه ازادی تیم پر قدرت السد را شکست داده بود و به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرده بود،حال باید در مرحله ی ۱/۱۶ به مصاف الجزیره برود. تیم پرسپولیس تهران که با ۶۵ امتیاز قهرمان لیگ برتر شده نسبت به الجزیره ۴۰ امتیازی که در رتبه هفتم لیگ امارات قرار دارد شرایط بسیار بهتری دارد،ولی با توجه به گرمی هوا شاید این کار برای بازیکنان پرسپولیس سخت باشد.
perspolis2-midanam.com

حرکت ناجوان مردانه باشگاه الجزیره با باشگاه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۰ به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت،همچنین ترکیب احتمالی این تیم برای بازی فردا اینگونه است : علیرضا بیرانوند،محمد انصاری،صادق محرمی،شجاع خلیل زاده،محسن مسلمان،فرشاد احمد زاده،کمال کامیابی نیا،سیامک نعمتی،وحید امیری،گادوین منشا،علی علیپور خواهد بود.     تیم میدانم برای تیم پرسپولیس آرزوی سلامتی و همچنین امیدوار است این تیم به مرحله بعد صعود کند.  

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید