بازیگران سریال هاتف

خلاصه داستان و بازیگران سریال هاتف + زمان پخش و عکسها

خلاصه داستان و بازیگران سریال هاتف + زمان پخش و عکسها

در این پست و قسمت برای شما خلاصه داستان و بازیگران سریال هاتف + زمان پخش و عکسها را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید
بازیگران سریال هاتف

بازیگران سریال هاتف

سریال هاتف

سریال هاتف به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی نعمت چگینی برای ایام محرم ساخته و تولید شده است
سریال هاتف

سریال هاتف

داستان سریال هاتف

خلاصه قصه این سریال درباره علیرضا حقگو یک دبیر ریاضی پایه ابتدایی است که در روز عاشورا، ابراهیم در کربلا بر اثر حمله قلبی می‌میرد. دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می‌شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی اش قرار می‌دهد. اما ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی‌تواند در پشت در خانه آدم جا بماند او پرده از ابهام وصیت پدر بر می‌دارد. در این روند شخصیت و ایمان خود را بازسازی کرده و به دست خواهد آورد serial-hatef-dastan-bazigaran (16)

بازیگران سریال هاتف

بازیگران و هنرمندان این سریال عبارتند از حمید گودرزی و زیبا بروفه در نقش ریحانه و محمد حاتمی و شهرام قائدی و محمد فیلی و کاظم بلوچی و سیدمهرداد ضیایی و بهزاد خداویسی و مریم بوبانی و کمند امیرسلیمانی و مریم کاویانی و رزیتا غفاری و مهرداد ایل بیگی و الهه حسینی هستند که در ساخت این سریال در کنار یکدگیر به ایفای نقش پرداخته اند serial-hatef-dastan-bazigaran (15)

زمان پخش سریال هاتف

سریال هاتف از ۱۲ محرم هر شب از شبکه یک صدا و سیما ساعت ۲۲:۱۵ پخش خواهد شد این سریال در ۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای اماده پخش از ۱۱ مهر ماه سال ۹۶ خواهد بود serial-hatef-dastan-bazigaran (13)

عکسهای سریال هاتف

شما میتوانید تصاویر سریال هاتف را در ادامه تماشا نمایید serial-hatef-dastan-bazigaran (11) serial-hatef-dastan-bazigaran (12)
داستان سریال هاتف

داستان سریال هاتف

serial-hatef-dastan-bazigaran (9)
زمان پخش سریال هاتف

زمان پخش سریال هاتف

serial-hatef-dastan-bazigaran (3) serial-hatef-dastan-bazigaran (1) serial-hatef-dastan-bazigaran (4) serial-hatef-dastan-bazigaran (5) …………… خلاصه داستان و بازیگران سریال هاتف + زمان پخش و عکسها,بازیگران سریال هاتف,داستان سریال هاتف,زمان پخش سریال هاتف,عکسهای سریال هاتف اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:, , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید