kabos-midanam.com

دلایل کابوس دیدن در خواب چیست ؟؟

دلایل کابوس دیدن در خواب چیست ؟؟

kabos-midanam.com

دلایل کابوس دیدن در خواب چیست ؟؟

بیشتر افراد دنیا در هنگام خواب،دچار کابوس و ترس میشوند،به راستی منشا دیدن این خواب های آشفته چیست و چگونه میشود با آنها مقابله کرد.

پیشگیری از دیدن خواب آشفتهنرسی

بیشتر افراد زمانی که خواب هستند کابوس میبینند و باعث میشود از خواب به سرعت بیدار شوند و با ترس و تپش قبل مواجه شوند،که بیشتر این تپش قلب به خاطر بیدار شدن سریع و نرسیدن روح به بدن میشود. این واقعیت وجود دارد که زمانی که خواب هستیم روح از بدن جدا میشود و به هرجایی که دوست داشته باشد می رود. دلایل کابوس دیدن زیاد است مثل : داشتن ناراحتی در زندگی و یا داشتن بیماری خاص از جمله فشار خون میتواند باعث این اشفتگی ها شود.
kabos1-midanam.com

چرا در خواب میترسیم ؟؟

توصیه هایی برای پیشگیری از کابوس

۱-بهتر است قبل از خواب یک قلم و کاغذ در کنار خود داشته باشیم تا در صورت دیدن کابوس آنها را یاداشت کرده و بعد ها به دلایل دیدن آن بپردازیم. ۲-راجب خواب هایی که میبینید حرف بزنید تا دلایلش را پیدا کنید. ۳-دلایل ناراحتی در زندگی خود را پیدا کنید.مشکلات و مسائل که شما را ناراحت میکند را پیدا کنید. ۴-وضغیت خانوادگی و شغلیتان را بررسی کنید آیا در خانواده و یا در جمع دوستان از چه مسائلی ناراحت هستید. ۵-استرس را از بدن خود دور کنید،ورزش کنید تا بدنتان از استرس دور باشد،چون استرس هم یکی از دلایل کابوس دیدن است. ۶-از خوردن بیش از حد غذا های سنگین قبل از خواب جلوگیری کنید. ۷-محیطی که در آن میخوابید هم بسیار مهم است،باید محیطی آرام و بدون هیچگونه صدایی باشد مثلا نباید نامرتب باشد و یا دچار بهم ریختگی باشد.           این مطالب از طرف تیم میدانم جمع آوری شده و در آختیار شما قرار گرفته است و شما میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال و یا راه کار آن را برای ما و دیگران درمیان بگذارید.

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید