leyla-hatami-midanam.com

سخنان عجیب لیلا حاتمی در جشنواره برلین + فیلم

سخنان عجیب لیلا حاتمی در جشنواره برلین + فیلم

leyla-hatami-midanam.com

سخنان عجیب لیلا حاتمی در جشنواره برلین + فیلم

صحبت های عجیب لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر خوب کشورمان در جشنواره فیلم برلین که برای کنفرانس خبری فیلم خوک به کارگردانی مانی حقیقی رفته بود،در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و در مورد اتفاقات و ناآرامی های گذشته که در کشورمان اتفاق افتاده بود صحبت کرد. لیلا حاتمی در مقابل خبرنگاران و دوربین ها اعتراض خود را نسبت به شیوه برخورد با معترضین اعلام کرد،و گفت واقعا متاسفم که در کشورم اگر کسی اعتراضی داشته باشد باید به بهای جانش اعراض کند. صحبت های جنجالی لیلا حاتمی که اولین اظهار نظر سیاسی وی بود با واکنش های زیادی رو به رو شد.

فیلم سخنان لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین:

فیلم صحبت های لیلا خاتمی بارها در صفحات اجتماعی تلگرام،اینستاگرام چرخید،این سخنان واکنش های دوگانه ای در پی داشت. عده ای از صحبت های لیلا حاتمی انتقاد کردن ولی عده ای هم موافق اظهار نظرات لیلا حاتمی بودند. چند خبرگذاری اظهارات لیلا حاتمی را زشت و به دور از انتظار اعلام کردند،و عده ای هم این صحبت ها را اشتباه بزرگ لیلا حاتمی دانستند.
leyla-hatami2-midanam.com

سخنان عجیب لیلا حاتمی در جشنواره برلین

صحبت های مانی خقیقی

در ادامه ی صحبت های لیلا حاتمی،مانی حقیقی در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت : همیشه خبرنگاران در مورد سفر به ایران از ما سول میکنند و میخواهند بدانند رفتن به ایران چگونه است،و گفت در کشورمان یک سری محدودیت هایی وجود دارد که این محدودیت ها برای ما هم خسته کننده است ولی نکته ای که خیلی برایمان مهم است این است که ما در اینجا جمع شده ایم که در رابطه با یک فیلم و یک آثار هنری صحبت کنیم نه در رابطه با سیاست.  

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید