esteghlal-ain-midanam.com

عبدالرحمن یا جپاروف،نبرد مردهای سال فوتبال آسیا

عبدالرحمن یا جپاروف،نبرد مردهای سال فوتبال آسیا

در حساس ترین مسابقات روز سوم در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب در ورزشگاه هزا بن زائد بین دو تیم استقلال ایران و العین امارات برگذار میگردد.
esteghlal-ain-midanam.com

عبدالرحمن یا جپاروف،نبرد مردهای سال فوتبال آسیا

به گزارش میدانم امشب در گروه مرگ و در یکی از حساس ترین مسابقات لیگ قهرمان آسیا شاهد تقابل بین دو تیم استقلال ایران و العین امارات خواهیم بود،جایی که دو تیم استقلال و العین با قدرت و با انگیزه نسبت به گذشته در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دو تیم ۹ ماه قبل در مقابل هم در کشور امارات قرار گرفتند،جایی که بنفش پوشان تیم العین با برتری قاطع ۶-۱ یکی از تلخ ترین شکست های استقلال را رقم زدند. استقلال در حالی امشب مقابل العین قرار میگیرد که نسبت به آن استقلال گذشته تغیرات زیادی داشته است،به طوری که سرمربی العین،زوران مامیچ،دوست صمیمی برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی اعلام کرد که استقلال شفر نسبت به گذشته تغیرات زیادی داشته و توانسته نتایج قابل قبولی به دست آورد.
omar-server-midanam.com

عبدالرحمن مرد سال فوتبال آسیا

تقابل مردهای سال اسیا

تقابل عمر عبدالرحمن و جپاروف در نوعی میتواند جالب باشد،جایی که تمام توپ ها به این دو بازیکن ختم میشود و میتوانند با تجربه ای که دارند باعث برتری تیمشان شوند.

عمر عبدالرحمن

عمر عبدالرحمن که در این سال ها توانسته تمام نگاها را به سمت خود بکشاند از طرفی این بازیکن عنوان بهترین بازیکن امارات را هم به دست آورده است. این بازیکن که در بازی آخر مقابل استقلال قرار گرفت توانست خط دفاعی استقلال را آزار دهد و یکی از بازیکنان تاثیرگذار در شکست سنگین استقلال مقابل العین بود،همچنین گفتنی است این بازیکن به تازگی با العین تمدید کرده است.

جپاروف

اما در آن سوی دیگر جپاروف یکی دیگر از بازیکنانی که توانسته دوبار عنوان مرد سال فوتبال آسیا را از آن خود کند در این مسابقه ی حساس حضور دارد. این بازیکن که توانسته با شفر استقلال را به اوج برساند باید دید که آیا امشب هم میتواند به استقلال کمک کند یا نه!!
jabarov-rahman-midanam.com

جپاروف مرد سال فوتبال آسیا

با در اختیار داشتن مردان سال فوتبال  آسیا در سال های اخیر  باید دید امشب زوران مامیچ و وینفرد شفر یکی از تاکتیکی ترین مسابقات تمام دوران مربیگری خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت تا برنده این جنگ بزرگ لقب بگیرند، جنگی که می تواند سرنوشت آنها در گروه مرگ را به سمت و سویی دیگر بکشاند و همه شرایط را تغییر دهد که در این راه عبدالرحمن و جپاروف می توانند نقش اول این فیلم اکشن باشند.      

برچسب ها:, , , , , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید