Sridevi4_midanam.ir

ماجرای مرگ سری دیوی از زبان همسرش

ماجرای مرگ سری دیوی از زبان همسرش

حرفهای خبرساز همسر سر دیوی در توضیح و تشریح روز حادثه مرگ ناگهانی بازیگر مشهور بالیوود

Sridevi2_midanam.ir

مراسم Sridevi

بازیگر مشهور زن ۵۴ ساله هندی هفته ی پیش براثر خفگی در وان حمام جان خود را از دست داد ، اتفاقی که همچنان بعد از برگزاری مراسم خاکسپاری او در اقامتگاهش در بمبمئی همچنان مورد بحث است چرا که نیروهای پلیس به علت مرگ مشکوک هستند.
در گزارشی که صبح امروز دیلی میل منتشر کرد تیتر کنجکاوکننده ای به چشم می خورد ” اعترافات همسر سری دیوی خبرساز شد” این تیتر برای انتشار حرفهای همسر سری دیوی در مورد دقایق و لحظات آخر عمر بازیگر نقش ملکه مارها منتشر شده بود.همسر سر دیوی
همسر سر دیوی
Husband of Bollywood star Sridevi admits he did not immediately phone police after he found her dead in a hotel bath as he reveals her final moments
Sridevi3_midanam.ir

همسر Sridevi

چرا همسر سر دیوی ماجرای مرگ او را دیر به پلیس اطلاع داد؟

تفاوت و فاصله زمانی مرگ سری دیوی و تماس همسر او با نیروهای پلیس شک و شبهه ها را بیشتر می کند ، به گفته ی “بنی” ۶۲ ساله شوهر سر دوی شب حادثه او در حال تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن بود که بعد از چند دقیقه همسرش را که در حمام بود صدا زد تا برای صرف شام به رستوران هتل بروند ؛ بونی گفت :
ساعات ابتدایی شب بود که سر دیوی به حمام رفت و من هم برای تماشای تلویزیون به اتاق نشیمن رفتم ، بعد از ۲۰ دقیقه ساعتم را نگاه کردم ، ساعت ۸ بود و احساس کردم اگر کمی دیرتر برای صرف شام به رستوران هتل برویم میز خالی برای ما وجود نداشته باشد برای همین سری دیوی را صدا زدم ، با صدای بلند و چندین بار اما جوابی نشینیدم برای همین به سمت حمام رفتم و چندین بار در حمام را محکم زدم اما پاسخی نشیندم که مجبور شدم با ضربه در را باز کنم و همسرم را دیدم که کاملا بیهوش بود ؛ نمی دانستم باید چه کنم حتی نتوانستم دوستان مان را که در اتاق های همان طبقه بودند صدا بزنم فقط سعی می کردم او را با صدا زدن و تکان دادن به هوش بیاورم برای همین کمی دیرتر با پلیس تماس گرفتم .
براساس گزارشات همسر سر دیوی دقیقا ساعت ۹ با پلیس تماس گرفته است و همین موجب شک بیشتر نیروهای پلیس به کشته شدن این بازیگر مشهورهندی شده است.
Sridevi4_midanam.ir

Sridevi

علت واقعی مرگ سری دیوی بازیگر مشهور سینمای هند

خبر درگذشت سری دیوی بازیگر محبوب و پرطرفدار سینمای هند و بازیگر سرشناس ملکه مارها دو روز گذشته در رسانه های خبری منتشر شد و علت آن سکته قلبی اعلام شد اما روز گذشته و بعد از انجام کالبدشکافی علت واقعی مرگ او مشخص شد.سری دیوی

سری دیوی بر اثر غرق شدن در وان درگذشت

سری دیوی کاپور سوپراستار ۵۴ ساله بالیوودی که پیش تر اعلام شده بود بر اثر حمله قبلی درگذشته بر اساس اعلام پزشکی قانونی بر اثر از دست دادن هوشیاری در وان حمام هتل محل اقامتش و غرق شدن از دنیا رفته است.

رسانه های دوبی اعلام کردند کالبدشکافی این بازیگر پایان یافته و دلیل اعلام شده برای مرگ او قطعی است. «سری دیوی» برای شرکت در یک مراسم عروسی به دوبی سفر کرده بود.

در آزمایش ها وجود مقادیری الکل در خون این بازیگر را نشان می دهد که احتمالا موجب بروز این حادثه شده است. او که بازی در فیلم های کلاسیک بالیوودی چون «آقای هند»، «مهتاب» و «حیله گر» را در کارنامه سینمایی اش دارد از معدود سوپراستارهای هالیوودی است که فیلم هایش بدون حضور نقش اصلی قهرمان مرد هم قابلیت فروش بسیار زیادی در گیشه داشت.
Sridevi در کنار خانواده

Sridevi در کنار خانواده

سری دیوی پس از چند دهه حضور درخشان در بالیوود در سال ۱۹۹۷ پس از اکران فیلمش با عنوان «جدایی» تصمیم گرفت برای مدتی از سینما فاصله بگیرد و دوباره در سال ۲۰۱۲ با فیلم «اینگلیش وینگیلیش» به سینما بازگشت و در سال ۲۰۱۳ با دریافت نشان افتخاری از سوی دولت هند مورد تقدیر قرار گرفت.

پیکر سری دیوی روز گذشته به هند منتقل شد. بسیاری از علاقه مندان به این بازیگر قدیمی سینمای بالیوود اطراف خانه او در بمبئی تجمع کرده اند تا پیش از مراسم سوزاندن با او وداع کنند.

Sridevi5_midanam.ir

Sridevi

شری آما یانگر آیاپان (سری دیوی) در ۱۳ آگوست ۱۹۶۳ در هند به دنیا آمد. پدرش وکیل بود و یک خواهر و دو برادر داشت او در سال ۱۹۹۶ با بنی کاپور تولید کننده فیلم و برادر بزرگتر آنیل کاپور و سانجی کاپور ا زدواج کرد. حاصل این ازدواج دو دختر به نام های جانوی و خوشی بود.

سری دیوی اولین ستاره زن سینمای هند بود و ۵ بار جایزه فیلم فیر Filmfare را از آن خود کرد. او پردرآمدترین بازیگر سینمای هند در دهه های هشتاد و نود میلادی بود و به عنوان محبوب ترین بازیگر عصر خود شناخته می شد.

برچسب ها:, , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید