rang-mo-sal2018 (2)

مدل رنگ مو سال ۲۰۱۸

مدل رنگ مو سال ۲۰۱۸

در این قسمت و مطلب برای شما مدل رنگ مو سال ۲۰۱۸ را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و پست مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید rang-mo-sal2018 (2)

رنگ مو پاییز ۲۰۱۷

در تضویر مدل بالا ریشه ها را باید دودی نمایید ، برای قسمت های میانی از رنگ نارنجی استفاده نموده و ساقه ها را بلوند کنسید. نتیجه اش هم موهایی شده که شبیه به غروب آفتاب در اقیانوس درست لحظه ای قبل از اینکه خورشید پشت افق محو خواهد شد و این مدل رنگ غروبی است این مدل  عکس زیر جدید در پاییز و زمستان ۹۶ مد روز اروپا در بعضی از ارایشگاه ها ست در این تکنیک هایلایت یعنی بالیاژ و بیبی لایت را با هم ترکیب کرده و این رنگ موی جذاب را به وجود آورده است. همچنین ریشه ها را کمی تیره تر نموده است تا بتواند مدت زمان بیشتری این رنگ را داشته باشد بدون اینکه مجبور شود ریشه ها را رنگ نماید rang-mo-sal2018 (3)

رنگ مو زمستان ۲۰۱۸

در مدل رنگ مو پایین این رنگ بلوند خیلی گرم و زیباست بدون اینکه زردی داشته باشد، روشن است بدون اینکه صورت اش را بی روح نشان دهد و چند بعدی است بدون اینکه در هایلایت زیاده روی کرده باشد. دل تان می خواهد به موهایتان کمی رنگ و لعاب بدهید ولی نمی خواهید آن را دکلره کنید؟ می توانید با تغییر رنگ در قسمت های کمی از موهایتان این رنگ موی ژئود که از رنگ آماتیس به رنگ آبی سیر می رود را داشته باشید. واقعا که نام سنگ قیمتی ای که روی این رنگ مو گذاشته شده برازنده است rang-mo-sal2018 (5)

مدل رنگ مو پاییز و زمستان ۹۶

رنگ موی بلورینج پرطرفدارترین رنگ موی سال ۲۰۱۷ بوده که حالا این رنگ موی بلورینج در واقع رنگی بین بلوند و رنگ نارنجی هست و بسیار زیبا و جذاب  و مد روز در امریکا در زمستان ۲۰۱۸ است . rang-mo-sal2018 (6) اگر می خواهید به تب و تاب رنگ موی خاکستری در مدل مو ها اضافه شوید ولی زیاد هم خاکستری نشوید این رنگ موی قهوه ای-خاکستری را امتحان نمایید rang-mo-sal2018 (1) ………….. مدل رنگ مو سال ۲۰۱۸,مدل رنگ مو زمستان ۲۰۱۸,رنگ مو زمستان ۲۰۱۸,مدل رنگ مو پاییز ۲۰۱۷,مدل رنگ مو پاییز ۹۶,مدل رنگ مو زمستان ۹۶ اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید