1396091813480125812731064

مراسم اختتامیه سی ششمین جشنواره فیلم فجر

مراسم اختتامیه سی ششمین جشنواره فیلم فجر

نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس

نامزد های جشنواره فجر ۹۶ +عکس

 هیئت داوران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نامزدهای بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) را اعلام کرد.

به گزارش میدانم ، اسامی نامزدهای نهایی بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به صورت زیر می باشد  

نخستین نامزد بهترین فیلمنامه

کامبوزیا پرتوی(کامیون)
کامبوزیا پرتوی(کامیون)

کامبوزیا پرتوی(کامیون)

دومین نامزد بهترین فیلمنامه:

مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی) نامزد بهترین فیلمنامه

جایزه ی ویژه ی هییت داوران:

بمب (پیمان معادی) bobm1

نامزد بهترین کارگردانی:(در این بخش دو نامزد اعلام شد)

به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا

به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا

تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی

تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی

نامزد بهترین فیلم(سعید ملکیان)

تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان

تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان

   

نامزد بهترین نقش مکمل مرد:

جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب
جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب

جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب

نامزد بهترین نقش مکمل زن:

سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول
سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول

سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول

دیپلم افتخار بهترین نقش اول مرد

امین حیایی برای فیلم شعله‌ور
امین حیایی برای فیلم شعله‌ور

امین حیایی برای فیلم شعله‌ور

نامزد بهترین نقش اول مرد

امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد
امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد

امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد

نامزد بهترین نقش اول زن:

سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

نامزد بهترین فیلم از نگاه ملی

سرو زیر آب(حسینی)
سرو زیر آب(حسینی)

سرو زیر آب(حسینی)

سیمرغ بلورین انتخاب مردم

مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (هومن سیدی)
مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (هومن سیدی)

مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (هومن سیدی)

نامزد بهترین طراحی صحنه

عباس بلوندی(سرو زیر آّب)
عباس بلوندی(سرو زیر آّب)

عباس بلوندی(سرو زیر آّب)

بلورین بهترین طراحی لباس

سارا خالدی زاده(بمب،یک عاشقانه)
سارا خالدی زاده

سارا خالدی زاده

بهترین چهره پردازی

سعید ملکیان(تنگه ابوقریب) Malekiyan

بهترین تدوین

بهرام دهقانی و محمد نجاریان برای فیلم عرق سرد
محمد نجاریان برای فیلم عرق سرد

محمد نجاریان برای فیلم عرق سرد

بهرام دهقانی  برای فیلم عرق سرد

بهرام دهقانی برای فیلم عرق سرد

 

بهترین موسیقی متن

کارن همایون فر برای فیلم به وقت شام
کارن همایون فر برای فیلم به وقت شام

کارن همایون فر برای فیلم به وقت شام

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید