مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

fio-midanam.com

مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

بازیکنانی که خیلی زود از دنیا رفتند

در طول تاریخ فوتبال اتفاقاتی رخ داده است که خیلی از ستاره های فوتبال در جوانی از دنیا رفته اند،که درگذشت دیوید آستوری  آخرین آنهاست. دیوید استوری مدافع و کاپیتان تیم فوتبال فیورینتینا در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۱۸ هنگامی که در حال استراحت کردن بود در خواب درگذشت،این اتفاق باعث شد که تمام رقابت های هفته ی ۲۳ سری آ لغو شود،در ادامه نگاهی به اتفاقات تلخی  که در فوتبال اتفاق افتاده است خواهیم کرد.

مرگ ستاره های فوتبال

در آگوست سال ۱۹۰۲ دی جونز بازیکن منچستر سیتی دچار عفونت زانو شد و با گسترده شدن بیمارش اش این بازیکن در حالی که ۳۵ سال داشت از دنیا رفت. در آوریل ۱۹۰۸ تامی بلک استایل بازیکن تیم منچستر یونایتد در جریان بازی و زمانی بعد از زدن توپ با سر با حمله قلبی مواجه شد و در سن ۲۸ سالگی از دنیا رفت. در فوریه ۱۹۱۷ باب بنسون بازیکن تیم آرسنال بعد از بازی در مقابل ردینگ رگ های قلبش بسته و در سن ۳۳ سالگی از دنیا رفت در سپتامبر ۱۹۳۱ جان تامسون بازیکن اسکاتلندی تیم سلتیک بعد از برخورد با بازیکن حریف و شکستگی از ناحیه جمجمه در حالی که فقط ۲۲ سال داشت از دنیا رفت. در آگوست ۲۰۰۷ آنتونی پوئرتا بازیکن تیم سویا در جریان بازی با تیم ختافه و زمانی که به سمت دروازه حریف حمله کرده بود دچار حمله قلبی شد،تلاش پزشکان در زمین باعث احیا وی شد ولی پس از انتقال به بیمارستان آنتونی پوئرتا در سن ۲۲ سالگی در گذشت.

سانحه تلخ مونیخ

monikh-midanam.com در فوریه سال ۱۹۵۸ اتفاق تلخ برای تیم فوتبال منچستر رخ داد،در حالی که ۴۴ نفر از کادر فنی تیم فوتبال منچستر در این هواپیما حضور داشتند،این هواپیما دچار نقص فنی شد و پس از سقوط ۲۳ نفر از اعضا باشگاه منچستر جان باختند و ۲۱ نفر هم جان سالم به در بردند.

مارک ویوین فوئه(بازیکن تیم ملی کامرون)

مارک ویوین فوئه-midanam.com مارک ویوین فوئه،هافبک تیم ملی کامرون و در جریان بازی با تیم ملی کلمبیا دچار حمله قلبی شد و در بیمارستان تلاش برای احیا جواب نداد و این بازیکن درگذشت،مارک ویوین فوئه که سابقه پوشیدن پیراهن شماره ۲۳ تیم منچستر سیتی را داشت،این باشگاه به احترام این بازیکن این شماره را بایگانی کرده است.

هادی نوروزی

hadi-midanam.com هادی نوروزی، کاپیتان و ستاره ۳۱ ساله تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴ و در نزدیکی صبح در خواب جان سپرد تا یکی از تلخ ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد. درگذشت نوروزی که در ابتدای همان فصل کاپیتان پرسپولیس شده بود، فوتبال ایران و همبازیان او را در شوک فرو برد و هنوز هم هوادارن پرسپولیس، در هر دیدار و در دقیقه ۲۴، یاد او را زنده نگه می دارند.

داویده آستوری

داویده آستوری، مدافع ایتالیایی تیم فیورنتینا نیز از دنیا رفت تا جامعه جهانی فوتبال در شوک بزرگی فرو برود. آستوری در طول دوران ورزشی خود ۱۴ بار برای تیم ملی کشورش (ایتالیا) نیز به میدان رفت اما در نیمه شب جان سپرد تا فوتبال جهان در غم از دست رفتن او سوگوار شود fio-midanam.com

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید