مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

fio-midanam.com

مرگ ناگهانی داویده آستوری کاپیتان فیورینتینا + عکس

بازیکنانی که خیلی زود از دنیا رفتند

در طول تاریخ فوتبال اتفاقاتی رخ داده است که خیلی از ستاره های فوتبال در جوانی از دنیا رفته اند،که درگذشت دیوید آستوری  آخرین آنهاست. دیوید استوری مدافع و کاپیتان تیم فوتبال فیورینتینا در تاریخ 4 مارس سال 2018 هنگامی که در حال استراحت کردن بود در خواب درگذشت،این اتفاق باعث شد که تمام رقابت های هفته ی 23 سری آ لغو شود،در ادامه نگاهی به اتفاقات تلخی  که در فوتبال اتفاق افتاده است خواهیم کرد.

مرگ ستاره های فوتبال

در آگوست سال 1902 دی جونز بازیکن منچستر سیتی دچار عفونت زانو شد و با گسترده شدن بیمارش اش این بازیکن در حالی که 35 سال داشت از دنیا رفت. در آوریل 1908 تامی بلک استایل بازیکن تیم منچستر یونایتد در جریان بازی و زمانی بعد از زدن توپ با سر با حمله قلبی مواجه شد و در سن 28 سالگی از دنیا رفت. در فوریه 1917 باب بنسون بازیکن تیم آرسنال بعد از بازی در مقابل ردینگ رگ های قلبش بسته و در سن 33 سالگی از دنیا رفت در سپتامبر 1931 جان تامسون بازیکن اسکاتلندی تیم سلتیک بعد از برخورد با بازیکن حریف و شکستگی از ناحیه جمجمه در حالی که فقط 22 سال داشت از دنیا رفت. در آگوست 2007 آنتونی پوئرتا بازیکن تیم سویا در جریان بازی با تیم ختافه و زمانی که به سمت دروازه حریف حمله کرده بود دچار حمله قلبی شد،تلاش پزشکان در زمین باعث احیا وی شد ولی پس از انتقال به بیمارستان آنتونی پوئرتا در سن 22 سالگی در گذشت.

سانحه تلخ مونیخ

monikh-midanam.com در فوریه سال 1958 اتفاق تلخ برای تیم فوتبال منچستر رخ داد،در حالی که 44 نفر از کادر فنی تیم فوتبال منچستر در این هواپیما حضور داشتند،این هواپیما دچار نقص فنی شد و پس از سقوط 23 نفر از اعضا باشگاه منچستر جان باختند و 21 نفر هم جان سالم به در بردند.

مارک ویوین فوئه(بازیکن تیم ملی کامرون)

مارک ویوین فوئه-midanam.com مارک ویوین فوئه،هافبک تیم ملی کامرون و در جریان بازی با تیم ملی کلمبیا دچار حمله قلبی شد و در بیمارستان تلاش برای احیا جواب نداد و این بازیکن درگذشت،مارک ویوین فوئه که سابقه پوشیدن پیراهن شماره 23 تیم منچستر سیتی را داشت،این باشگاه به احترام این بازیکن این شماره را بایگانی کرده است.

هادی نوروزی

hadi-midanam.com هادی نوروزی، کاپیتان و ستاره 31 ساله تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ 9 مهر 1394 و در نزدیکی صبح در خواب جان سپرد تا یکی از تلخ ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد. درگذشت نوروزی که در ابتدای همان فصل کاپیتان پرسپولیس شده بود، فوتبال ایران و همبازیان او را در شوک فرو برد و هنوز هم هوادارن پرسپولیس، در هر دیدار و در دقیقه 24، یاد او را زنده نگه می دارند.

داویده آستوری

داویده آستوری، مدافع ایتالیایی تیم فیورنتینا نیز از دنیا رفت تا جامعه جهانی فوتبال در شوک بزرگی فرو برود. آستوری در طول دوران ورزشی خود 14 بار برای تیم ملی کشورش (ایتالیا) نیز به میدان رفت اما در نیمه شب جان سپرد تا فوتبال جهان در غم از دست رفتن او سوگوار شود fio-midanam.com

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید