واکنش ترامپ به مراسم اسکار 2017

واکنش ترامپ به مراسم اسکار 2017

در این بخش و مطلب به پیام و واکنش ترامپ به مراسم و اتفاقات اسکار 2017 میپردازیم که شما میتوانید در ادامه این پست مشاهده نمایید و بخوانید

پس از حواشی بسیار زیادی که برای اسکار ۲۰۱۷ رخ داد بسیاری منتظر واکنش دونالد ترامپ نسبت به این مراسم بودند. در شب اجرای مراسم مجری برنامه بارها در هنگام اجرا با صورت طنز دونالد ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.

برای مثال در قسمت از این برنامه مجری با نگرانی از عدم واکنش دونالد ترامپ پیامی را در توییتر ترامپ نوشت و در قسمتی دیگر از برنامه با منشن کردن مریل استریپ که انتقادات زادی نسبت به دونالد ترامپ داشته به نوعی حضور این هنرمند را در مراسم اسکار یادآوری کرد.

جایزه گرفتن فیلم فروشنده و بهترین مستند کوتاه توسط کارگردان سوری نیز که به دلیل قانون منع مهاجرت در این مراسم حضور نداشتند نیز مازاد ماجرا بود.

دونالد ترامپ در این باره طی مصاحبه‌ای اعلام کرد:

به نظر من آن‌ها آن‌قدر روی سیاست تمرکز کرده بودند که سرانجام کارشان خوب از آب درنیامد. کمی غم‌انگیز بود. این اتفاق شکوه جوایز اسکار را کم کرد. به نظر مراسم باشکوهی نیامد. من به مراسم اسکار رفته‌ام. در این مراسم یک چیزی کم بود و بعد هم دست آخر این اتفاق غم‌انگیز افتاد.

قابل ذکر است در دقایق آخر به دلیل اشتباه برای دقایقی نام برنده بهترین فیلم جوایز اسکار اشتباه معرفی شده بود.

اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید