خانه » مطالب روز » واکنش عجیب مسلمان به نیمکت نشینی های متعدد در پرسپولیس

واکنش عجیب مسلمان به نیمکت نشینی های متعدد در پرسپولیس

واکنش عجیب مسلمان به نیمکت نشینی های متعدد در پرسپولیس

mosalman1-midanam.com

واکنش عجیب مسلمان به نیمکت نشینی های متعدد در پرسپولیس

محسن مسلمان که مدت هاست از روی نیمکت نظاره گر تیمش است بعد از مدت ها سکوتش را شکست،و صحبت های جنجالی در اینستاگرام منتشر کرد.

عکس العمل مسلمان نسبت به نیمکت نشینی

هافبک بازیساز تیم پرسپولیس تهران که مدتی است از روی نیمکت تیمش را همراهی میکند مدتی قبل پس از اینکه تیمش دچار حاشیه شده بود هیچگونه صحبتی راجب تیمش انجام نداد تا تیمش بتواند با آرامش لیگ را به اتمام برساند ولی مدتی قبل وی سکوتش را شکست و صحبت های عحیبی را بیان کرد.

وی که چند شب قبل در اینستاگرام ویدیو زنده گذاشته بود ناگهان با پیام صادقیان به صحبت پرداخت،پیام صادقیان که خود سابقه حضور در تیم پرسپولیس را دارد از مسلمان پرسید که کی تعطیل می شوید و کی لیگ به اتمام میرسد.

محسن مسلمان در پاسخ به این پرسش گفت : این روز ها که سخت در حال تمرین کردن هستیم به خاطر بازی با السد ولی بچه ها در این میدان حضور دارند و من بازی نمیکنم.

همین گفته ی مسلمان باعث شد تا نشان دهد از شرایط و نیمکت نشینی هایش راضی نیست.

mosalman-midanam.com

چند بازی آخر تیم پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هشتم خود برابر پارس جنوبی جم که در ورزشگاه آزادی به تساوی یک بر یک رسید و در این دیدار هم محسن مسلمان هافبک بازیساز برانکو نتوانست برای تیمش به میدان برود.مسلمان که عنوان بهترین پاسور لیگ هفدهم با ۹ پاس گل را از آن خود کرده است که نشان از عملکرد منحصر به فرد وی است.محسن مسلمان از بازی مقابل پیکان دقیقه ۷۵ تعویض شد، دیگر برای سرخپوشان بازی نکرد و فقط در مقابل سایپا حضور داشت که با شکست پرسپولیس نیز همراه شد. همچنین در لیگ قهرمانان آسیا نیز تنها چند دقیقه فرصت بازی برابر الوصل امارات را پیدا کرد. این در حالی است که مسلمان هافبک سرخپوشان پیشنهاد سپاهان را تایید کرده و اگر روند نیمکت نشینی هایش ادامه داشته باشد،شاید این بازیکن در فصل آینده برای زرد پوشان اصفهانی توپ بزند.

 

 

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه