d-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای سفر عید + عکس

پیشنهاد محل هایی برای سفر عید + عکس

d-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای سفر عید + عکس

با نزدیک شدن به عید نوروز و  تعطیلات بهترین فرصت برای مسافرت می باشد،به صورت کلی اگر قصد سفر به خارج و یا داخل کشور را دارید با در نظر گرفتن کلیه ویژگی های سفر از جمله مسافت،تعداد همراه و زمینی و وسیله ای که با آن قصد سفر کردن را دارید میتوانید مدیریت بهتری داشته باشید.

موارد مهم قبل از سفر کردن

همانطور که گفته شد با در نظر گرفتن یکسری امکانات و ویژگی ها میتوانید در بالا بردن لذت سفر و با کاهش هزینه از مسافرت در عید نوروز لذت برد.

برنامه ریزی برای مسافرت

یکی از مواردی که باید قبل از سفر به آن پرداخته شود برنامه ریزی مناسب می باشد،که شامل مسافت،مسیر سفرTشرایط آب و هوایی و بودجه را مورد بررسی قرار داد.

هزینه برای سفر

دومین مورد مهمی که باید به آن پرداخته شود بودجه سفر می باشد.به طور کلی اگر بودجه مناسب داشته باشیم میتوانیم به بهترین کشور ها برای عید نوروز سفر کنیم.و محلی که قرار است در طول سفر در آن اقامت داشته باشیم.به عبارتی اگر قصد سفر با خانواده را داریم باید هزینه تک تک اعضا مورد بررسی قرار بگیرد.

بهترین محل ها برای تعطیلات عید نوروز

همانطور که گفته شد برای مسافرت رفتن موارد بسیاری را باید رعایت کرد و پس بررسی موارد می توانید محل مناسبی برای مسافرت انتخاب کنید.  

استانبول-ترکیه

t-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای سفر عید

ترکیه نزدیک ترین کشور اروپایی به ایران،همچنین همسایه ایران است،برای رفتن به ترکیه شرایط سختی وجود ندارد،ترکیه از نظر زیربناهای تاریخی و همچنین غذاهای محلی و سوی دیگر از انجایی که شهر آنتالیا از نظر تفریح های آبی شرایط بسیار عالی دارد،میتوان گفت ترکیه یکی از محل هایی است که میتوان برای نعطیلات نوروز به آنجا رفت.

ذبی-امارات

کشور امارت مخصوصا شهر دبی یکی از مناطق مناسب برای خرید لباس و لوازم خاص است.افراد زیادی سالانه برای خرید بهترین لباس ها و لوازم به دبی می روند. همچنین دبی شهری است که بهترین و جدید ترین وسایل نقلیه را دارد. اگر قصد رفتن به دبی برای تعطیلات را دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که برای رفتن به دبی باید هزینه بیشتری نسبت به سایر کشور های همسایه ایران داشته باشیمو
d-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای سفر

شمال کشور-ایران

سفر به شمال یکی از مرسوم ترین سفر ها در تعطیلات است،بیشتر مردم تهران در تعطیلات به شمال می روند. دریا،آب و هوای مناسب،وجود غذا های محلی از جذابیت های اصلی شهر های شمالی کشورمان است.
sh-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای عید + عکس

چابهار-ایران

چابهار، یکی از شهر های بسیار مهم از نظر سیاسی و تجاری می باشد.چابهار دارای آب و هوای خاصی است؛ به طوری که عنوان گرم ترین بندر در فسل زمستان و سرد ترین در فسل تابستان شناخته می شود. همچنین داشتن بنا های تاریخی و طبیعی این شهر، از جاذبه های گردشگری چابهار به حساب می آیند
chab-midanam.com

پیشنهاد محل هایی برای عید

 

برچسب ها:, , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید